top of page

Aplikace pro komunikaci s rodiči TWIGSEE

Naše školky začaly využívat moderní zabezpečený softwear #TWIGSEE, který usnadňuje komunikaci školy s rodiči. Aplikace plně nahrazuje většinu e-mailové komunikace a časem nahradí i facebookové skupiny. #TWIGSEE usnadní cestu k získávání informací o dění ve školce, nastaví jednodušší proces k omlouvání dětí. Aplikace je velice jednoduchá a intuitivní a splňuje všechny nařízení GDPR.Kromě zjednodušení administrace školky je největším plusem celé aplikace zajištění maximálního soukromí a časové efektivity pro rodiče. Rodiče vidí pouze příspěvky, fotky, zprávy a informace týkající se svých dětí a jejich tříd. Na jednom místě rodiče naleznou organizační detaily, studijní plány, studijní úspěchy a milníky a historii komunikace naleznou rodiče. A samozřejmě omlouvání dětí nyní zvládnou jen na pár kliků.


218 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page