Letní program 2022

VESMÍRNÁ MISE

Fantastické vesmírné dobrodružství s naší GENIUS partou

Prožijte s námi úžasné vesmírné léto. Těší se na Vás celá GENIUS parta Jo s Vendou a s Malým Einsteinem a roboti E.ma a Kspin, ale také mnoho významných mužů z naší historie.

Opět můžete využít buď měsíční či týdenní docházku.

 

A na co se můžete těšit?

Parta našich kosmonautů se vydává do vesmíru na tajnou misi. Byli pověřeni prezidentem Země, aby objevovali nové planety a zjistili nový život ve vesmíru. Nečekaně cestou Vesmírem potkají duhovou bránu, která jim otevře cestu časem.

 

V každém týdnu děti čeká let raketou tajuplným vesmírem a přistání v jiném časovém úseku planety Země. Zde se setkávají s významnými muži naší historie a ti je provází na jejich týdenních misích. Při každé cestě nás čeká náročný let ve skafandru a malé raketce. 

 

Každý budoucí kosmonaut musí projít speciálním certifikovaným vesmírným cvičebním výcvikem NASA.

 

Za každý absolvovaný týden budou kosmonauti získávat absolventské odznaky. Chybějící odznaky za neabsolvované týdny budou moci kosmonauti zajistit i splněním cachingové hry se zapojením rodičů.

 

Program je věkově přizpůsoben.

Letní program 2022 - vesmírná mise.jpg

Týdenní témata:

1., 11. - 15.7. N A S A  T R A I N I N G 

S partou našich kosmonautů se dostaneme přes Duhovou bránu na cestu do historie i budoucnosti. Kdo nás na této cestě bude provázet? Přece naše GENIUS parta Jo, Venda, Malý Einstein a naši roboti E.ma a Kspin. Na první cestu nás vezmou do vesmírné stanice NASA, kde se dozvíme vše důležité pro další cestu. 

 

18. - 22.7. D A R W I N

Pojďme společně s naší partou zjistit, kde se člověk na světě vzal, jak získal oheň, naučil se chytat ryby, sázet obilí a mnoho dalšího. Charles Darwin byl na toto téma odborník. Na cestě nám pomůže.

 

25. - 29.7. T U T A N CH A M O N

Každý správný archeolog potřebuje lupu! Tak vezmi tu svou do ruky a přijď se dozvědět o životě Egypťanů, faraonů, naučit se číst hieroglyfy a slavný faraon Tutanchamon pomůže naší GENIUS partě odhalit tajemství mumií. 

 

1. - 5.8. A R T U Š 

Pojďme se vžít do rolí králů, královen, dvorních dam a rytířů, ale také legend a pověstí. Král Artuš nás provede dobou, kdy čest a udatnost byla znamení pravého rytíře.

 

8. - 12.8. G U T E N B E R G

Tentokrát se s našimi kamarády seznámíme s panem Gutenbergem, který se zasloužil o rozšíření knih. Ukáže nám fungování tiskařského stroje a dozvíme se o druzích knih a jejich významu.

 

15. - 20.8. E D I S O N

GENIUS parta se ocitá v době, kdy neexistoval internet a mobilní telefony. Dozví se o druzích komunikace - morseovka, pevná linka, provázkový telefon, ale především se od pana Edisona dozví o tom, že bez elektřiny by to nešlo.

 

22. - 26.8. F U T U R E

Naši partu čeká filozofické zamyšlení nad tím, jak bychom mohli cestovat a komunikovat v budoucnosti. Zamyslíme se a budeme hledat kreativní řešení s pomocí robota, kterého si ale budeme muset naprogramovat.

 

29. - 31.8. N A S A  P Á R T Y 

Naší partu a všechny kosmonauty čekají slavnosti a rekapitulace cesty.

 

 

Letní program probíhá 1. července a od 11. července do 31.srpna denně od 7:30-17:30.

V týdnu od 4.-9. července jsou naše mateřské školy zavřené.

Počet míst je omezen.

 

  • Cena za týden Strašnice: 4 700 Kč (včetně stravy)

  • Cena za týden Smíchov: 5 380 Kč (včetně stravy)

  • V platnosti jsou i stálé měsíční školné.

 

K rezervaci je nutné složit zálohu ve výši 2000 Kč. 

V případě zájmu o letní docházku, prosíme, vyplňte kontaktní formulář níže. Na základě vyplněného formuláře Vám zašleme zálohovou fakturu.

 

V případě jakýkoliv dotazů nám napište na info@genius-school.cz a my se Vám budeme rádi věnovat.

Mám zájem o letní program na pobočce:
Týdny předpokládané docházky:
GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg