top of page

Anglické technické příměstské tábory
v létě 2023


TO INFINITY AND BEYOND

“An exploratory trip to near and far space”

Vydejte se s námi za zemskou atmosféru do nekonečného Vesmíru. Postavíme naši vlastní vesmírnou loď, poletíme na Měsíc, Mars a další. Po cestě potkáme mnoho zajímavých postav a spřátelíme se s „Mooncake“, „Jarvis“ a „Friday“.

Každý týden budou naši vesmírní vědci muset sestavit novou vesmírnou loď, která je vezme na tajuplnou  cestu. Budou muset řešit problémy a dokončit úkoly, aby udrželi loď v kurzu a dozví se o mnoha každodenních povinnostech kosmické lodi, včetně udržování se fit pomocí cvičení, sestavování elektrických obvodů, kreativity, experimentování a ovládání umělé inteligence. Budou moci sledovat postup své lodi na nejmodernější obrazovce s umělou inteligencí, kterou si sami navrhnou a kterou budou pomáhat ovládat AI společníci „Jarvis“ a „Friday“. Mohou se dokonce stát prvními lidmi v historii, kteří se setkají s mimozemskou vnímavou formou života – „Mooncake“.

 

Program bude převážně v angličtině a v češtině pouze pro pomoc dětem, které budou potřebovat, aby se cítily komfortně. Hlavním cílem těchto příměstských táborů je, aby se spolužáci potkali i o prázdninách, procvičili anglický jazyk a aby si užili mnoho sportovních, vědeckých, technických a vzdělávacích aktivit.

Letní příměstský tábor 2023 - čtverec.jpg
Turnusy:

10. - 14.7. I. Turnus

17. - 21.7. II. Turnus

7. - 11.8.  III. Turnus

🤖 Místo konání: Základní škola GENIUS - Dolnokrčská 54a, Praha 4

🤖 Čas: Týdenní tábor v čase od 8:30 - 16:30

 

🤖 Cena: 5250 Kč včetně stravy

min. počet přihlášených dětí 10

Vhodné pro děti od 6-10 let

Počet míst je omezen.

K rezervaci je nutné složit zálohu ve výši 4000 Kč. 

V případě zájmu o příměstský tábor, prosíme, vyplňte kontaktní formulář níže. Na základě vyplněného formuláře Vám zašleme potvrzení a zálohovou fakturu.

 

V případě jakýkoliv dotazů nám napište na info@genius-school.cz a my se Vám budeme rádi věnovat.

Týdny docházky:

Celé léto běží také letní program AROUND THE WORLD v našich školkách, kam se také můžete přihlásit.

GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page