top of page

Česko - anglické příměstské tábory
v létě 2024


Detective GENIUS The mysterious stories

Staň se členem elitní vyšetřovací jednotky známého detektiva GENIA a vydej se po stopách tajuplných záhad a zločinů.

Staňte se členem elitní vyšetřovací jednotky známého detektiva GENIA a potrénujte mozkové závity při řešení tajuplných záhad. Tajemné příběhy, které prověří nejen vaši hlavu, ale i fyzičku, se na naší základní škole začnou dít toto léto v červenci a na začátku srpna během tří turnusů příměstského tábora. Detektivní tábory jsou skvělou zábavou pro žáky prvního stupně základních škol, ale i budoucí prvňáčky!

Každý týden budou naši odvážní detektivové řešit případy plné záhad. Stát se detektivem ale není jen tak! Aby se mohli stát součástí týmu, musí projít výcvikem a splnit detektivní zkoušky. Detektivové se naučí pracovat s moderními, ale i s časem prověřenými technikami při vyšetřování a proniknou do světa forenzních věd. Během vyšetřování se dostanou do situací, ve kterých budou muset propojit vědecké znalosti, logické myšlení, kreativitu a také fyzickou zdatnost, které jim pomohou odhalit skrytá tajemství. Světem záhad a detektivních případů provede děti známý “Detective GENIUS”.

 

Program bude převážně v angličtině a v češtině pouze pro pomoc dětem, které budou potřebovat, aby se cítily komfortně. Hlavním cílem těchto příměstských táborů je, aby si děti procvičily anglický jazyk a aby si užily mnoho sportovních, vědeckých, technických a vzdělávacích aktivit.

Letní program 2024 čtverec.jpg
Turnusy:

15.07 - 19.07. I. Turnus - Detective School Initiation

22.07. - 26.07. II. Turnus - The Enigma of the Whispering Willow

29.07 - 02.08.  III. Turnus - The Missing Galactic Gobstopper

🕵🏻 Místo konání: Základní škola GENIUS - Dolnokrčská 54a, Praha 4

🕵🏻 Čas: Týdenní tábor v čase od 8:30 - 16:30

 

🕵🏻 Cena: 5 800 Kč včetně stravy

min. počet přihlášených dětí 10

Vhodné pro děti od 6-11 let - pro školáky i budoucí prvňáčky. Vítáni jsou samozřejmě děti co naší základní nebo mateřskou školu nenavštěvují!

Počet míst je omezen.

K rezervaci je nutné složit zálohu ve výši 4000 Kč. 

V případě zájmu o příměstský tábor, prosíme, vyplňte kontaktní formulář níže. Na základě vyplněného formuláře Vám zašleme potvrzení a zálohovou fakturu.

 

V případě jakýkoliv dotazů nám napište na info@genius-school.cz a my se Vám budeme rádi věnovat.

Týdny docházky:
Letní program 2024 čtverec2.jpg

V létě běží také letní program PŘÍBĚHY DETEKTIVA GENIA v našich školkách, kam se také můžete přihlásit.

GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page