top of page

Letní program 2024

PŘÍBĚHY DETEKTIVA GENIA

Staňte se členem elitní vyšetřovací jednotky známého detektiva GENIA!

Staňte se členem elitní vyšetřovací jednotky známého detektiva GENIA a potrénujte mozkové závity při řešení tajuplných záhad. Tajemné příběhy, které prověří nejen hlavičku, ale i fyzičku našich dětí, se v našich mateřských školách odehrají toto léto od 15. července!

Opět můžete využít buď měsíční či týdenní docházku.

 

A na co se můžete těšit?

Stát se detektivem není jen tak, aby se naši malí detektivové mohli stát součástí vyšetřovací jednotky, musí projít řádným výcvikem a splnit detektivní zkoušky.  Průkaz malého detektiva děti získají během prvního týdne letního programu, ale pak se začnou dít samé záhady! 

Kdo zmizí, co všechno se najde, dokážou malí detektivové uniknout všem nástrahám a podaří se jim přijít na kloub všem tajuplným příběhům? Během vyšetřování děti propojí znalosti, které se naučily během výcviku, logické myšlení, kreativitu i svojí fyzickou zdatnost, to vše jim pomůže odhalit skrytá tajemství. Světem záhad a detektivních příběhů provede děti známý detektiv GENIUS. 

Program je věkově přizpůsoben.

Letní program 2024 čtverec2.jpg
Týdenní témata:

15.-19.7. DETEKTIVNÍ AKADEMIE

Detektiv GENIUS sestavuje svůj dream team. Abychom se mohli stát součástí jeho týmu, je třeba projít řádným výcvikem a splnit detektivní zkoušky. Kdo z vás získá průkaz malého detektiva?

 

22.-26.7. ZÁHADA ZTRACENÉHO MEDVÍDKA

Ve třídě se ztratit jeden z dětských medvídků. Tým detektiva GENIA tak musí vyrazit na cestu kolem školky, posbírat důkazy a využít svých dovedností k nalezení pachatele.

 

29.-2.8.  UKRADENÝ PEDAGOG

Během tohoto týdne se detektivovi GENIOVI ztratí jeho oblíbený pedagog. Pomocí správných indicií, které jsou ukryty ve školce v průběhu týdne zjistíme, kdo nebo co nám našeho pedagoga ukradl.

 

5.-9.8. TAJNÁ MISE GGŠ

Detektivovi GENIOVI přišla do schránky obálka. Co se skrývá v dopise a kdo rozluští zašifrované písmo? Není to snadné, a proto budeme potřebovat ty nejlepší malé detektivy z týmu.

 

12.-16.8. CO SE SKRÝVÁ V TAJNÉ TRUHLE?

Na zahradě detektiva GENIA se objevila tajemná truhla. Na povrch vyplavalo mnoho otázek: Kdo ji sem umístil? Co se v ní ukrývá? Jak ji otevřeme?  Co s pokladem?

19.-23.8. GENIOVA ÚNIKOVKA

GENIUS objevil nové prostory plné překvapení. S naším detektivem však není nic zadarmo, a proto si tentokrát naši malí detektivové vyzkouší, jak uniknout z prostorů školky.

26.-30.8. KÓD MODRÝ MAURICUS

Kdo je to Modrý Mauricius? Všude se o něm mluví, ale nikdo ho nikdy neviděl. Pomozte detektivovi GENIOVI zjistit, oč tu běží a proč je kolem jeho nálezu takový povyk?!

 

 

Letní program probíhá na pobočkách GENIUS Strašnice a Olivka od 15.7. do 31.8. denně od 7:30-17:30. 

Od 1. do 14.7. jsou naše mateřské školy zavřené. 

 

GENIUS Smíchov je z důvodu rekonstrukce uzavřen od 1. do 31. 7. Letní program zde bude probíhat od 1.8. do 31.8. Letní program v červenci pro děti ze Smíchova probíhá na pobočce Olivka na Praze 4.

Počet míst je omezen.

 

  • Cena za týden Strašnice: 5 500 Kč (včetně stravy) 

  • Cena za týden Smíchov: 6 300 Kč (včetně stravy) - lze pouze v srpnu

  • Cena za týden Olivka: 6 300 Kč (včetně stravy)

  • V platnosti je i stálé měsíční školné.

 

K rezervaci je nutné složit zálohu ve výši 4000 Kč. 

V případě zájmu o letní docházku, prosíme, vyplňte kontaktní formulář níže. Na základě vyplněného formuláře Vám zašleme zálohovou fakturu.

 

V případě jakýkoliv dotazů nám napište na info@genius-school.cz a my se Vám budeme rádi věnovat.

MŠ STRAŠNICE: týdny předpokládané docházky:
MŠ OLIVKA: týdny předpokládané docházky:
MŠ SMÍCHOV: týdny předpokládané docházky:
GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page