top of page

Klub bruslení na ICERINKU ⛸

V minulém týdnu se začaly děti v GENIUS Strašnice opět učit bruslit. Klub bruslení, který se kvůli covidové situaci nemohl otevřít skoro 2 roky, nyní přitáhl mnoho zájemců ze stran rodičů. Klub probíhá na blízkém zimním stadionu Škoda Icerink. Na tomto stadionu se nachází dvě ledové plochy o rozměrech 28 x 56 metrů, které jsou určeny i pro veřejné bruslení.


Všechny naše děti se na první hodině moc snažily. A klobouk dolů před všemi! Udržet neposlušné nožky na ledu nebylo vůbec jednoduché a nikdo z nich to nevzdal. Společně s trenérem Jakubem se seznámily s ledem, zkusily balanční cviky a pak už se trénovalo i s pomocí plyšáků.


Z minulých let víme, jak úžasné pokroky děti dělaly s každou další hodinou a proto se těšíme na další lekce a další “babyjágrovské” výkony 😁.


Na stadion i zpět do školky jsou děti převáženy soukromým autobusem.
122 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page