top of page

💪 Vyšetření pohybového aparátu

Naše školy nabízí komplexní péči o naše studenty. Nestaráme jen o vzdělávání a program, ale i o duševní a fyzické zdraví našich studentů. Pravidelná vyšetření očí či podologická vyšetření jsou pravidelnou záležitostí. Nejnovější službou je i zajištění preventivního fyzio vyšetření pohybového aparátu, která probíhají v prostorách našich škol. Rodičům tato vyšetření šetří čas a starosti.


Vyšetření trvalo zhruba 20 minut. Student byl vyšetřován ve spodním prádle a naboso. Vyšetření postavy bylo provádělo ze tří stran. Ve stoje, v leže a v pohybu. Byl vyšetřovaný celkový pohybový aparát od hlavy až k patě.


Rodiče nakonec obdrží diagnostickou zprávu, na základě které budou moci zvolit například kompenzační cviky či další následnou péči.


Děkujeme https://www.fyziodomu.cz/ za skvělou službu a milý přístup k naším dětem. Paní fyzioterapeutka si děti dokázala krásně namotivovat, což my dokážeme velice ocenit:-).
74 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page