top of page

🦓🦒 Africké show 2022

Zebry, gepardi, opice, sloni… V pestrém safari stylu a za zvuku afrických bubnů se nesly rozlučkové party se školním rokem. Po smutných dvou letech, kdy takové společné akce byly kvůli covidu rušeny, jsme se opět mohli sejít společně s rodiči a užít si společné odpoledne.


Akce se dělaly tři. Pro GENIUS Smíchov, Strašnice a základní školu spojenou se smíchovskými předškoláky. Přáli jsme si, aby akce byly výjimečné nejen programem, ale i svým safari vzhledem a tak jsme oslovili Lenku, party dekoratérku Svatby Od Maud, aby nám opět zajistila výzdobu. Ve výsledku jsme se mohli kochat krásnou bránou z balónků, kterou mohli rodiče využít k fotografování a s rautovými stoly, které vypadaly jako kousek africké džungle. Stoly jsme nakonec doladili zdravým rautem z ovocné opice, dlouhé bagety ve tvaru hada, ovocných špízů, zapíchnutých v melounech, zeleninových lvích hlav, makových chlebíčků a celozrnných bábovek. Mňamka😜.


Celá akce začínala v 15:00. Rodiče po příchodu dostali program. Akci slavnostně odstartovala děkovná řeč pana ředitele. Na akci základní školy byl hlavním moderátorem prvňáček Adámek, který zcela sebevědomě a s přehledem organizoval průběh úvodní části akce a vyzýval rodiče k většímu potlesku🤩. Po té měly třídy připravená krátká vystoupení - básničky, taneční a také divadelní představení v anglickém jazyce za doprovodu kytary, které předvedli prvňáci. Po bouřlivém potlesku následovala lekce afrických bubnů. Děti a rodiče měli k dispozici asi 60 bubnů a pod vedením lektora si mohli užít zábavného dunícího programu.


Po programu si bubeníci vychutnali raut a vzájemnou společnost. Každý pak mohl odejít domu se vzpomínkovou fotografií pořízenou v krásné balónkové bráně.

Děkujeme všem rodičům za účast a především za to, že přišli vyladění do safari stylu a doufáme, že si to užili.

Těmito africkými oslavami jsme se ve velkém stylu rozloučili se školním rokem 2021/2022 a s našimi předškoláky. Těšíme se na další společné akce a už teď se těšíme, kam nás téma zanese příště!

110 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page