top of page

🐱‍🏍 Návštěva předškoláků na základní škole

Ve středu se naši předškoláci byli podívat jak to vypadá na základní škole. Studenti základní školy byli nesmírně hrdí na to, že můžou svou školu představit a děti prostorami provázeli. Kromě budovy jim předvedli i pomůcky a učebnice, se kterými pracují.


Návštěva byla zahájena proslovem a přivítáním paní ředitelky a pak společným představením studentů a učitelů. Následně byl pro předškoláky připraven program pod vedením učitelů ze školy a za asistence studentů, kteří dětem pomáhali s plněním úkolů. Návštěvu na základní škole završil společný oběd, který ve formě boloňských špaget sklidil nesmírný úspěch😊.


Atmosféra byla slavnostní a to převážně i proto, že se po delší době opět setkaly děti, které se znaly ze školek. S většinou dětiček se uvidíme v naší škole příští září a pevně doufáme, že tato první společná akce zmírní obavy, které prvňáčci ve svůj velký den cítí😊.
224 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


GENIUS Logo school a kindergarten-01.jpg
bottom of page